Електронна книга (Электронная книга)

 

Присвячую мамі: Дубині Євгенії Арсенівні, та бабці: Дубині Ганні Гнатівні

Передмова

Ця книга – мій подарунок землякам та односельчанам. В віршах, приповістках та байках, а часом – в коротких оповіданнях не просто щось згадується, відкривається, переживається, думається, мріється, визріває, пишеться, радиться, співається... В цьому – цілий мій світ: прекрасний, дивовижний, повний любові і справжніх чудес. А також – тут мій величезний життєвий досвід; і, зрештою, там я – як є, без прикрас; з жартами та буденщиною.

Зараз можу вже оцінювати, наскільки було би корисним для мене знати трохи раніше щось із того, що знаю тепер, в мої шістдесят. Ніби джерело всередині, і оте «через край» – це мої вірші. А оповідання – це бажання правдиво донести більш детально щось важливе та корисне.

Все добре з дитинства в мені заклали мої бабця та мама: Дубина Ганна Гнатівна та Дубина Євгенія Арсенівна. Формувало мене і середовище, в якому народилася та підростала: це рідна земля та улюблені односельчани, школи. А потім – інші вже люди, в розмаїтості їх характерів та поглядів, достоїнств та недоліків.

За свій вік проходила надзвичайно важкі життєві ситуації. Не один раз не було шансів залишитися в живих. Не один раз мало не зламалася, не скотилася в якусь прірву безвиході… Але, виявляється, що і ця вразлива сторона нашого життя – має свої нерозкриті таємниці. Або, краще сказати, незадіяні шляхи та ресурси – для отримання нереально позитивних результатів. Як же цим не поділитись з усіма, хто можливо для себе там зможе знайти те, що може дати йому розраду чи корисний поштовх, підказку чи підтримку в потрібну хвилину?..

Передавати важливу інформацію в стислій віршованій формі, зокрема у притчах та байках – це найкращий спосіб. Адже це, як з’їсти трошки вершків, замість літрами пити молоко, в якому вершків так і не відчуєш. Вірші, якими ділюся – і є ті вершки, котрі в собі мають максимум концентрованого пізнання у стислій формі.

Дуже хочеться, щоби для читача це було затребуваним, цікавим та корисним, зі здоровим апетитом до небуденних знань.

Бажаю всім щастя!

 

 

 

 

 

 

ЧИТАТИ КНИГУ ТУТ >>> Автор книги "Бажаю щастя!" -

 

Віра Шрьодер (Шепель)

 

 

       МНЕНИЯ          РАССУЖДЕНИЯ           ПОЖЕЛАНИЯ          ВОПРОСЫ

* Инструкция по использованию системы комментариев